TR EN FR
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7 Slide 8 Slide 9 Slide 10
Tanıtım filmimizi izlemek için tıklayın.

2000 yılında, enerji nakil hattı hırdavat bağlantı elemanları sektöründe dünya devi olan Avusturya merkezli Mosdorfer’in Türkiye üretim üssü olarak üretim yolculuğuna başlayan MT Enerji, özel lisans ve ürünleriyle 2012 yılından itibaren yeni fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kısa sürede sektöründe önemli bir yer edinen MT Enerji, müşteri beklentilerini dikkate alarak, kalite standartlarını uygulayarak, sürekli iyileştirmeyi hedeflemiştir. MT Enerji tarafından kurulan kalite sistemi, ISO 9001 belgesiyle tescillenmiştir.

Ürün çeşitliliği ve kalite anlayışıyla birlikte, müşteri portföyü de her geçen gün artan MT Enerji, ihracat hamlesi başlatmıştır. MT Enerji, iç pazarlarda daralan talep problemini, katma değeri yüksek, özel ürünler yaparak, ihracat yoluyla açmıştır. MT Enerji, yapmış olduğu yatırımlarla, alüminyum enjeksiyon döküm hattını devreye alarak hem ürün çeşitliliğini arttırmış, hem de yeni sektörlere giriş yapmıştır.

34,5 kV’ dan 500 kV’ya kadar enerji nakil hatları bağlantı elemanları hırdavat malzemelerini üretebilen MT Enerji, inşaat, çelik konstrüsiyon ve enerji sektörünün ihtiyaç duyduğu özel bağlantı elemanlarının da üretim ve tedariğini yapabilmektedir.

© 2016 MT Enerji Galvaniz Endüstriyel İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Her haklı saklıdır
Bu bir Pınar Dereli tasarımıdır.